920/425
Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens 50-års regeringsjubilæum 2022 (R.50.Em.), forgyldt sølv med krone, 28 mm, i lyseblåt krydsbånd, præget hos Georg Jensen efter forlæg af Ronny Andersen - original æske, bæretilladelse og diplom dateret 14. januar 2022 medfølger. Endvidere vedlagt program for den officielle gallaforestilling på Det Kongelige Teater d. 10. september 2022.
Quality
Prooflike
Auction
Category
Estimate
Sold
Price realised
22 bids
When | Bidder | Bid |