Eske Kath (b. Haderslev 1975)
Originalt litografi. Uden titel, 2023. Originalt litografi, signeret og nummereret 15/120. Uden ramme Mål: 70×50.
Galleripris: 3.000
Dette værk er doneret af kunstneren selv.
50 bids
When | Bidder | Bid |
1156820 (Auto bid) | ||
831596 | ||
1156820 (Auto bid) | ||
1156441 | ||
1156820 (Auto bid) | ||
1155241 | ||
1156820 (Auto bid) | ||
1156441 | ||
1156820 (Auto bid) | ||
1156441 | ||
1156820 (Auto bid) | ||
1156441 | ||
1156820 (Auto bid) | ||
1156441 | ||
1156820 (Auto bid) | ||
1156441 | ||
1156820 (Auto bid) | ||
1156441 | ||
1156820 | ||
1156441 | ||
1146107 | ||
1156441 | ||
1155241 | ||
1156441 | ||
978772 | ||
1156441 | ||
909887 | ||
997814 (Auto bid) | ||
909887 | ||
997814 (Auto bid) | ||
909887 | ||
997814 (Auto bid) | ||
974734 | ||
997814 | ||
1156419 (Auto bid) | ||
997814 | ||
1156419 (Auto bid) | ||
997814 | ||
1156419 (Auto bid) | ||
997814 | ||
1156419 (Auto bid) | ||
997814 | ||
1156419 (Auto bid) | ||
997814 | ||
1156419 (Auto bid) | ||
997814 | ||
1156419 | ||
1156415 | ||
1068637 | ||
923083 |