Sif Itona Westerberg (f. 1985)
To originallitografier. Parley 1¸ Originallitografi. Trykt på 300 g. Velin d’Arches papir. Signeret og nummereret af kunstneren. Edition: AP 2/10. Parley 3, Originallitografi. Trykt på 300 g. Velin d’Arches papir. Signeret og nummereret af kunstneren. Edition: AP 7/10. (2).
Begge uden ramme
Begge måler: 69×50.
Samlet galleripris: 5.000 kr.
Værkerne er doneret af kunstneren selv.
37 bids
When | Bidder | Bid |
1065408 | ||
1048020 | ||
1065408 (Auto bid) | ||
1048020 | ||
1065408 (Auto bid) | ||
1056342 | ||
1065408 (Auto bid) | ||
1056342 | ||
1065408 (Auto bid) | ||
1056342 | ||
1065408 | ||
1056342 | ||
1040967 | ||
1157001 | ||
969348 | ||
881480 | ||
1065408 (Auto bid) | ||
881480 | ||
1065408 (Auto bid) | ||
881480 | ||
1065408 (Auto bid) | ||
881480 | ||
1065408 (Auto bid) | ||
892414 | ||
1065408 | ||
1056342 | ||
1065408 | ||
1056342 | ||
1065408 | ||
1043204 | ||
1065408 | ||
1068637 | ||
824640 | ||
1017685 | ||
1068637 | ||
1156409 | ||
1068637 |