2418/301
Vejrhane af patineret messing og kobber, dateret 1910, top dekoreret med drage. H. 40. B. 33.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker. Defekt hængsel.
Vurdering
Hammerslag
16 bud