920/421
Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens 75 års fødselsdag, 2015, sølv med krone, forgyldt sølv med krone, 28 mm, i krydsbånd i farve som Dannebrogordenes bånd med sølvmonogram - original æske, bæretilladelse og diplom dateret 16. april 2015 medfølger.
Quality
Prooflike
Auction
Category
Estimate
Sold
Price realised